RAKBORD med ljushållare, bonat lövträ, 1800-tal.

139695. RAKBORD med ljushållare, bonat lövträ, 1800-tal.

Total höjd ca 168 cm, Bordets höjd 93 cm.

En ljushållare med skador. Krön med skador.
Renoverat/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverat/lagningar.

Antal besök: 1 135