SERVERINGSVAGN, "Variett", Bremshey & Co, Solingen Ohlings, Germany.

139664. SERVERINGSVAGN, "Variett", Bremshey & Co, Solingen Ohlings, Germany.

Längd 81, bredd ca 44, höjd 51 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 2 259