HÖGTRYCKSTVÄTT, Kärcher K3.150, 2000-tal.

1396490. HÖGTRYCKSTVÄTT, Kärcher K3.150, 2000-tal.

Proveniens dödsboet efter samlaren Kjell Englund, Landsbro.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 137