FLASKA, glas, 1600-1700-tal.

139567. FLASKA, glas, 1600-1700-tal.

Höjd 30,5 cm. Grön glasmassa.

Slitage, hals med skador på dekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30,5 cm. Grön glasmassa.

Antal besök: 2 013