OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

1395525. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

Kopia efter Pelle Åbergs målning "Systrarna". Signerad HL. Daterad -56. 35x26 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 668