SKÅL Glas, Bertil Vallien, Kosta Boda.

139546. SKÅL Glas, Bertil Vallien, Kosta Boda.

Polykrom dekor i form av ränder och prickar. Signerad i botten samt med numreringen 5843. Höjd 10,5 cm, diameter ca 14 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 107