Bland annat bordspendyl med dekor av kolnner, AB Westerstrand & Söner Töreboda P48.
2 st väggur, 4 st bordsur.
Höjd ca 15 - 33,5 cm.
Slitage, skador, delar saknas, lagningar.
2 st väggur, 4 st bordsur.
Höjd ca 15 - 33,5 cm.