BORDS- och VÄGGUR, 6 st, 1900-tal.

139540. BORDS- och VÄGGUR, 6 st, 1900-tal.

Bland annat bordspendyl med dekor av kolnner, AB Westerstrand & Söner Töreboda P48.
2 st väggur, 4 st bordsur.
Höjd ca 15 - 33,5 cm.

Slitage, skador, delar saknas, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st väggur, 4 st bordsur.
Höjd ca 15 - 33,5 cm.

Antal besök: 1 005