BARNMATSTOL, Brio Grow, 2000-tal.

1395342. BARNMATSTOL, Brio Grow, 2000-tal.

Plast/Polyester
Med bygel och bricka.
Höjd 84 cm.
Bredd 46,5 cm.
Djup ca 56 cm.

Märken, repor.
Krackelyrer på bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plast/Polyester
Med bygel och bricka.
Höjd 84 cm.
Bredd 46,5 cm.
Djup ca 56 cm.

Märken, repor.
Krackelyrer på bakstycke.

Antal besök: 4 641