VAS, URNA, brons, GAB samt SPEGEL, brons, art deco. 1900-tal.

13941. VAS, URNA, brons, GAB samt SPEGEL, brons, art deco. 1900-tal.

Vas märkt GAB 265, höjd ca 10 cm.
Urna med hänklar, märkt GAB 262, höjd 13,5 cm.
Spegel, otydlig stämpel, GAB?, höjd 58,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 264