BORDSUR, 5 st, 1800/1900-tal.

BORDSUR, 5 st, 1800/1900-tal.
139409. BORDSUR, 5 st, 1800/1900-tal.

Bland annat Sparuret.
Höjd ca 15 - 29,5 cm.

Slitage, skador, delar saknas. Utbytta delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat Sparuret.
Höjd ca 15 - 29,5 cm.

Antal besök: 895