RESEUR med speldosa, 2 st, Junghans, 1900-talets första del.

139382. RESEUR med speldosa, 2 st, Junghans, 1900-talets första del.

Höjd ca 15 cm.

Slitage, fläckar. Urtavlor med skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 561