GOLVLAMPA, marmor/krom, modern design.

139350. GOLVLAMPA, marmor/krom, modern design.

höjd 235 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 235 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 6 098