PARTI MILITARIA, bla skärmössa för flygvapnet, epålett, axelklaffar, mössplåtar.

139295. PARTI MILITARIA, bla skärmössa för flygvapnet, epålett, axelklaffar, mössplåtar.

Mössplåtar delvis omarbetade som lampetter. Skärmmössa storlek 58.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 860