DAMKOSTYM, Armani, Italien, 1990-tal.

139264. DAMKOSTYM, Armani, Italien, 1990-tal.

Italiensk stl. 44.
Motsvarar svensk stl. 38
Svart.
4 extra knappar medföljer.

Bruksslitage. Nött/tråd lossnat vid knappfäste samt smärre hål vid fotändan på ett ben. Knapp saknas på byxa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Italiensk stl. 44.
Motsvarar svensk stl. 38
Svart.
4 extra knappar medföljer.

Antal besök: 866