FÄLLSTOL, 1800-tal.

FÄLLSTOL, 1800-tal.
139229. FÄLLSTOL, 1800-tal.

Fällbara, benmålat trä samt tygklädsel.

Slitage, kompletteringar, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!
139229. FÄLLSTOL, 1800-tal.

Antal besök: 966