BRICKA samt PAPPKISTA, 18/1900-tal.

139219. BRICKA samt PAPPKISTA, 18/1900-tal.

Bricka i bemålat trä.Längd 50 cm. Bredd 33 cm.
Pappkista bemålad 1890. Längd 20 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 196