BORDSUR, Le Roy et Fils, Frankrike, 1800-talets andra hälft.

139212. BORDSUR, Le Roy et Fils, Frankrike, 1800-talets andra hälft.

Brännförgylld brons, porslin. Höjd 48, bredd 35cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 314