REKLAMSKYLTAR, 15 st, kartong, 1900 talets första hälft.

139201. REKLAMSKYLTAR, 15 st, kartong, 1900 talets första hälft.

Bland annat Zeniths växt-margarin och Mazetti kupongfria kryddor (kanel). Mått dom största 47 x 32 cm.

Skador/repor/revor/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador/repor/revor/slitage.

Antal besök: 879