KARAMELLSTÄLL, Dixi Miniatyr, John Fröberg AB, Finspång.

139194. KARAMELLSTÄLL, Dixi Miniatyr, John Fröberg AB, Finspång.

1900 talets första hälft.
En godiskupa saknas.
Höjd ca 55 cm.

Bruksslitage/repor/rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900 talets första hälft.
En godiskupa saknas.
Höjd ca 55 cm.

Bruksslitage/repor/rost.

Antal besök: 8 546