JERK WERKMÄSTER. Handtryck.

1391284. JERK WERKMÄSTER. Handtryck.

Kvinna med parasoll. Signerad samt numrerad 6/50 ex. Daterad 1919. 18x11 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 529