SKRIVBORDSUPPSATS, tenn, Rudolf Zibell, Eskilstuna, 1931.

139126. SKRIVBORDSUPPSATS, tenn, Rudolf Zibell, Eskilstuna, 1931.

Längd 16.4 cm, bredd 15.4 cm.
Dekor med lejonmaskeron. Insats finns.

Bruksslitage/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16.4 cm, bredd 15.4 cm.

Bruksslitage/repor.

Antal besök: 3 084