RING MED KORALL, rödguld, 14K.

139095. RING MED KORALL, rödguld, 14K.

Cabochonslipad rund korall. Krön med stjärnformad dekor. Upphöjd genombruten blomformad klofattning.
Storlek 54 jmfr 17 1/4.
Vikt 4,1 gr.

Repor. Otydliga stämplar. Korall ej testad i spektrometer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 54 jmfr 17 1/4.
Vikt 4,1 gr.

Antal besök: 1 104