Cabochonslipad rund korall. Krön med stjärnformad dekor. Upphöjd genombruten blomformad klofattning.
Storlek 54 jmfr 17 1/4.
Vikt 4,1 gr.
Repor. Otydliga stämplar. Korall ej testad i spektrometer.
Storlek 54 jmfr 17 1/4.
Vikt 4,1 gr.