BORDSKANONER, 2 st, varav en Stafsjö bruk, 19/2000-tal.

139047. BORDSKANONER, 2 st, varav en Stafsjö bruk, 19/2000-tal.

Rör i järn resp. mässing, på trälavetter. Längd ca 35 resp 26 cm.

Slitage, stötskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stötskada.

Antal besök: 457