Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
TAZZA, blått glas, sannolikt Göteborgs glasbruk, 1800-tal.
139003. TAZZA, blått glas, sannolikt Göteborgs glasbruk, 1800-tal.
Utvalt av våra föremålsexperter
Diameter 20,5 cm.
Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 20,5 cm.
Repor.
Gomér & Andersson Linköping
2 011