LJUSKRONA, för 25 ljus, bajonetter på metallstomme, 18/1900-tal.

13900. LJUSKRONA, för 25 ljus, bajonetter på metallstomme, 18/1900-tal.

Höjd ca 115 cm.

Slitage, skador, en lös bajonett medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 115 cm.

Antal besök: 1 624