VIKVÄGG, Orientalisk, 1900-tal.

138969. VIKVÄGG, Orientalisk, 1900-tal.

Höjd 146, 3 väggar bredd 51 cm.

Hårt slitage, trasigt tyg på alla väggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 445