MONCHHICHI & TROLL, 2 st, 1980-tal.

1389190. MONCHHICHI & TROLL, 2 st, 1980-tal.

Monchhichi, märkt Bölle, höjd ca 19 cm
Troll, omärkt, höjd ca 20 cm exkl håret.

Fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fint bruksskick.

Antal besök: 8 207