BAKELITTELEFON, 1900-talet.

BAKELITTELEFON, 1900-talet.
1388904. BAKELITTELEFON, 1900-talet.

17,5 x 25 x 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

17,5 x 25 x 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 6 501