HYLLSYSTEM, för hörn, teak, 1950/60-tal.

13885. HYLLSYSTEM, för hörn, teak, 1950/60-tal.

Nyckel finns. 12 st lösa hyllplan samt en hurts. Längd 151, bredd 171, höjd 194 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 7 409