Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OLLE GILL. "Nattlig Fasad", komposition, olja på pannå, signerad samt daterad 52.
138836. OLLE GILL. "Nattlig Fasad", komposition, olja på pannå, signerad samt daterad 52.
81 x 33 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
81 x 33 cm.
Smärre repor.
Auktionshuset Kolonn
2 628