KOFFERT samt TRÄLÅDA "Oy Alkoholiliike Ab".

138835. KOFFERT samt TRÄLÅDA "Oy Alkoholiliike Ab".

Koffert längd ca 91 bredd 53 höjd ca 33 cm.
Trälåda märkt Oy Alkoholiliike Ab, längd 91 bredd 45 höjd 33 cm.

Slitage, skador, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 354