KISTA, 1900-tal.

KISTA, 1900-tal.
138813. KISTA, 1900-tal.

Längd 95 cm, bredd 50 cm, höjd 45 cm.

Skador, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
138813. KISTA, 1900-tal.

Skador, lås saknas.

Antal besök: 1 073