FICKUR, 3 st, samt FICKURSTÄLL, 1800/1900-tal.

138806. FICKUR, 3 st, samt FICKURSTÄLL, 1800/1900-tal.

Fickurstället i jugend i form av hund i nysilver. Ett av uren sign Rob Nyvall, Nybro. Vita urtavlor- Diameter 4,5 cm-5 cm. Fickurstället med höjden 14 cm.

Skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt slitage.

Antal besök: 1 099