Fickurstället i jugend i form av hund i nysilver. Ett av uren sign Rob Nyvall, Nybro. Vita urtavlor- Diameter 4,5 cm-5 cm. Fickurstället med höjden 14 cm.
Skador samt slitage.
Skador samt slitage.