BORDSUR, metall, urverk quartz. Tyskland. 1900/2000-tal.

138780. BORDSUR, metall, urverk quartz. Tyskland. 1900/2000-tal.

Längd ca 42 cm. Höjd ca 27 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 154