BARNCYKEL 1950-tal.

138753. BARNCYKEL 1950-tal.

3-hjuling med 14" framhjul. Märke Petit från TOBO bruk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
138753. BARNCYKEL 1950-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 254