GARDEROBSKÅP, Ek, 1900 talets första hälft.

138748. GARDEROBSKÅP, Ek, 1900 talets första hälft.

Oval spegel i dörr, skuren dekor med äpple.
Inredd med hyllor. Höjd 183 cm, längd 80 cm, bredd 47 cm.

smärre repor och slagmärken.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre repor och slagmärken.
Bruksslitage.

Antal besök: 925