HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil.

HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil.
138723. HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil.

Glasad överdel, Höjd.

Bruksslitage/repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasad överdel, Höjd.

Antal besök: 977