GUNGSTOL, 1900-talets mitt.

GUNGSTOL, 1900-talets mitt.
138717. GUNGSTOL, 1900-talets mitt.

Märkt "SMI - Svensk Möbelindustri" samt " MSW - Stoppmöbler, kvalitetsmöbler".

Omfattande slitage. Klädsel med fläckar och hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 429