REGENTSLÄNGD, 19 st, 18/1900-tal.

13868. REGENTSLÄNGD, 19 st, 18/1900-tal.

Mått inkl. ram ca 25 x 21 cm vardera.

Slitage, fläckar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar och skador.

Antal besök: 699