OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, signerad Leif Risagn, daterad.

138669. OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, signerad Leif Risagn, daterad.

"Gutt på Stranden" Jomfruland, juli -65. 26x34 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 835