HANDFAT, Alfred Johnson & Son, England, 1900-talets första hälft.

138641. HANDFAT, Alfred Johnson & Son, England, 1900-talets första hälft.

Bredd 56 djup 41 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 56 djup 41 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 140