DESSERTSKÅLAR, 10 st, olikfärgat glas, Monica Bratt, Reijmyre.

138565. DESSERTSKÅLAR, 10 st, olikfärgat glas, Monica Bratt, Reijmyre.

Höjd 8.5, diameter 8,5 cm.

Rökfärgad skål med smärre nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8.5, diameter 8,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 479