KÄNGURUSKINN 1900-talets slut.

138493. KÄNGURUSKINN 1900-talets slut.

Skinn med svans. Längd ca 154 cm.

Smärre slitage, skinnets insida med påskift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 745