SVEPASK, 1800-tal.

SVEPASK, 1800-tal.
138479. SVEPASK, 1800-tal.

Bemålat trä Längd 34 cm Bredd 16 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
138479. SVEPASK, 1800-tal.

Åldersslitage.

Antal besök: 944