PARTI GLAS, 17 delar, bland annat skålar Flygfors Coquille.
13843. PARTI GLAS, 17 delar, bland annat skålar Flygfors Coquille.
Skålar, 2 st, signerade Flygfors Coquille.
6 st vinglas.
2 flaskor med propp.
Konstglas 6 delar, bland annat fåglar.
Vas.
Högsta höjd (vinglasen) 20 cm.
Bruksslitage. Enstaka nagg.
Konstglas i form av egg med nagg.
6 st vinglas.
2 flaskor med propp.
Vas.
Bruksslitage. Enstaka nagg.