IKON, förgylld mässing/målning, 1900-tal.

138419. IKON, förgylld mässing/målning, 1900-tal.

Med hänge samt bordsställning. Speldosa på baksida.
Höjd 11,5 cm med hänge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 cm med hänge.

Antal besök: 1 147