Spegel med lampetter. Längd 150 cm, bredd 54 cm, djup ca 10 cm. Konsolbord med stenskiva längd 62 cm, bredd 28 cm, höjd 73 cm.
Bruksslitage. Nagg i prismor, prismor saknas.