ELIN DANIELSON-GAMBOGI. 1861-1919. Finland. Porträtt av kvinna i grön klänning. Olja på duk. Signerad Elin Danielson-Gambogi.

138376. ELIN DANIELSON-GAMBOGI. 1861-1919. Finland. Porträtt av kvinna i grön klänning. Olja på duk. Signerad Elin Danielson-Gambogi.

Bildyta 156 x 102 cm.
Yttermått 183 x 129 cm.

Slitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 156 x 102 cm.
Yttermått 183 x 129 cm.

Slitage, mindre fläckar.

Antal besök: 5 626