RESEALTARE, 4 st, trol Indien, 1900-tal.

138361. RESEALTARE, 4 st, trol Indien, 1900-tal.

Höjd 13,5 cm/ 8,5 cm/ 6,5 cm/ 4,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 774