SABEL, George V, Henry Wilkinson, England, 1900-talets första hälft.

138316. SABEL, George V, Henry Wilkinson, England, 1900-talets första hälft.

Genombrutet mässingsfäste. Klingan märkt "Henry Wilkinson, Pall Mall, London". Klingans längd ca 82,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 266